Uğur Okulları Ücretsiz TEOG Tercih Rehberliği Verecek

0 23

Uğur Okulları Ücretsiz TEOG Tercih Rehberliği Verecek

Ortaokul dönemini tamamlayarak TEOG sınavından aldığı puan ile uygun bir liseye yerleşmek isteyen öğrencilerin sayısı gün geçtikçe artmakta. Özellikle okullarında bulunan rehberlik hocaları ve diğer öğretmenler ile konuşarak uygun bir liseye yerleşmeye çalışmaktadır. Velilerde bu konuda araştırmalarını sürdürerek ücretsiz TEOG tercih rehberlik servislerine gitmeyi tercih etmektedir.

Uğur okullarının yaptığı duyuruya göre, TEOG puanıyla tercih yapacak her öğrenciye ücretsiz TEOG tercih rehberliği verileceği duyuruldu. Buna göre veliler ve öğrenciler Uğur Okullarının bu yardımı sayesinde TEOG tercihleri hakkında rehberlik konusunda ücretsiz olarak hizmet alabilecektir.

Ücretsiz Rehberlik Hizmeti

Uğur Okulları bilindiği üzere Türkiye genelinde 104 okul, 13 kampüs ve tanıtım ofisleri ile faaliyet göstermekte. Türkiye geneli çok sayıda öğrenciye hizmet vermekte olan Uğur Okulları, bu uygulaması ile öğrencilerin başarılı bir kimlik kazanmasına yardımcı oluyor.

Uğur Okulları aracılığı ile yapılan duyuruda bu sene TEOG sınavından aldığı puanlar ile liselere yerleşmek isteyen öğrencilere ücretsiz olarak tercih rehberliğinin yapılacağı belirtildi. Peki öğrenciler ile veliler tercih rehberliğinden nasıl yararlanabilir.

Buna göre velilerin en yakın Uğur okullarına şahsen ya da telefon aracılığı ile ulaşması ve TEOG tercih rehberliği konusunda randevu alması gerekmektedir. Randevusunu alacak olan veliler belirlenmiş olan tarihlerde Uğur okullarına giderek öğrencileri için TEOG puanlarından en uygun liselerin hangisi olduğu konusunda ücretsiz rehberlik hizmeti alabilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.